| JustStitch a întrebat:

Ce părere aveți sexul oral? Fetelor, vouă va place sa faceti oral si partenerul sa va faca vouă?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Pentru mine sexul oral joaca un rol foarte important in preludiu. Si e mai bine daca este facut de ambii parteneri gen reciproc. Sincer e misto. E excitant sa vezi cum partenerul moare de placere. Si cand stii ca vine si randul tau e si mai misto

5 răspunsuri:
| dragodana a răspuns:

Salut!
Oh,da.Imi place sa mi se faca.Imi place si sa fac.

| nuconteaza777 a răspuns:

Mie îmi place să îi fac sex oral prietenului meu, cărei fete nu ii place sexul oral am doua variante pentru ele: sunt sau complexate, sau nu au încercat niciodată. Dar, din păcate eu n-am primit niciodată sex oral, așa că nu pot răspunde la a doua intrebare

| Dan567xxx a răspuns (pentru nuconteaza777):

O sa îți placă mai mult sa primești, o sa vezi! Iar cand il faci iubitului tau, poti avea mai usor orgasm dupa ce esti penetrata? Daca iubitul tău nu ar fi vrut bj, mai acceptai sa faci sex standard cu el fără bj?