| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere avti despre persoanele care inseala?

6 răspunsuri:
| tyana a răspuns:

Nu pot sa am o parere si nici sa judec aceste persoane inainte de a sti care a fost adevaratul motiv care le-a impins sa faca acest lucru! Crezi ca intr-o relatie frumoasa plina de iubire, intelegere si respect o persoana ar insela asa, pur si simplu fara motive? Eu nu cred asta! Multi spun "barbatii insala din curiozitate sau din plictiseala, pentru diversitate". Oare? Sa fie doar vina partenerului care se implica in alta relatie? Adica are acasa un inger de femeie dar el calca stramb doar de dragul schimbarii? Nu cred dar ma rog, e doar umila mea parere!

| Smarandica a răspuns:

Lucruri slabeeeeeeeeeeeeee panaramebatting eyelashes

| clauclau_6191 a răspuns:

Ce ingerasi toti laughing)))numai hiene aici laughing)) trecuti prin viata, si intr-un final si-au dat seama ca sunt ei aia buni laughing), te inseala insealal si uwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tocmai ce am iesit dintr-o relatie in care se pare ca am fost inselata happy ce parerea am? sincer nu mai am nicio parerea, doar dezamagita si atat. in rest, nu a meritat nimic din ce a avuthappy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Persoane in care niciodata nu poti avea incredere. Daca a facut-o o data cu siguranta o va face de mai multe ori.

| mirunyk a răspuns:

Ar fi fosrte multe de zis dar parerea mea este ca unele persoane nu regreta nimic alti da dar dupa ce comiti fapta e prea tarziu pentru regrete si daca se inchid ochii o data sigur ca se va mai intampla din nou!