| atac19 a întrebat:

Ce parerea aveti de sexul oral,inainte sau dupa?

Răspuns Câştigător
| fcsbogdan a răspuns:

Inainte...

5 răspunsuri:
| raspunz a răspuns:

Când vor partenerii. Se poate și înainte și după, se poate doar sex oral. Important e să se simtă ambele persoane bine.

| raspunz a răspuns:

Când se face înainte poate avea un rol excitant, se obține o erecție mai puternică la bărbat sau la femeie se aduce mai aproape pragul orgasmului, făcând sexul vaginal mai plăcut. Când bărbatul termină mai devreme poate să o satisfacă pe femeie după sex prin cunilingus. Când femeia nu mai poate să facă sex vaginal pentru că o doare, poate să-l aducă la orgasm prin sex oral. Sau pot să-și facă sex oral reciproc, simultan și la asta să se rezume actul sexual, nu scrie nicăieri că trebuie urmat de sex vaginal.
E ceva perfect normal într-un cuplu, atât timp cât ambele persoane doresc să facă asta.

| Komododragosh a răspuns:

De obicei inainte, poate fi considerat ca un fel de preludiu sau un "desert" inainte de "meniul principal". Daca vi se pare excitant atuncea sugerez sa faceti asta de fiecare data inainte de sex, cu siguranta partidele vor fi mai interesant si memorabile.

| catalynx a răspuns:

Inainte de masa

| iBarbie a răspuns:

Deloc.