| CiorbaDeCartofi a întrebat:

Ce poate fi mai frumos decat sa vezi doi indragostiti care rid impreuna si se simt bine impreuna? Spuneti-mi, ce poate fi mai frumos de atat?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Meserie mai buna ca actoria xxx nu e.

| Violleta2022 a răspuns:

Sa-i vezi casatoriti, sau sa-i vezi fericiti cu un bebelus in brate, cum rad si plang de bucurie.

| corbulalbrosu a răspuns:

2 perechi a cate 2 indragostiti, in acelasi parc dar pe alei diferite big grin

| mihai69 a răspuns:

Să vezi trei îndrăgostiți care etc...

| SilentRain a răspuns:

O cafea dupa 10 ore de muncă constată, ii bate lejer pe îndrăgostiți *scarbosi*

| LPCTSTR a răspuns:

Da... intotdeauna: sa ti se compileze cu succes programul trudit si-nvartit pe toate partile de vreo 5 nopti incoa, aia e iubire adevarata.

| Justme1997 a răspuns:

Mie nu-mi plac cuplurile, mai bine ma uit la un animal. Excepție pentru cupluri de același sex, le felicit curajul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa le strici momentul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doi indragostiti care rad si se simt bine impreuna in Islanda

| Clytia a răspuns:

Să fii unul dintre ei. big grin

| marcelCelAgresiv a răspuns:

Un teanc de bani, da