| pisikuta a întrebat:

Ce pot face daca in timpul actului sexual, am vaginul prea umed. ajutati-ma va rog, dau funditaaaaaaaa

11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cu cat e mai umed cu atat mai excitant pentru partener

| doc69 a răspuns:

Poate sa ti-l usuce chiar el....nu vad ceva rau in asta e mai rau daca e uscat

| andra_5121 a răspuns:

Te dai cu deodorant laughing

| Dizzyz a răspuns:

Asae normal!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa si trebuie sa fie. Poti sa ti-l stergi cu ceva.

| onFire a răspuns:

Buna.
Cred ca este din cauza excitatiei, dar poate si a caldurii din camera.
Sper ca te-am ajutat happy

| jess179 a răspuns:

Poti sa folosesti prezervativele cu striatii.Ele reduc lubrifierea si il ajuta pe iubitul tau sa simta penetrarea mai bine.Sau mai poti sa iei pilule, creme.

| Mihai118 a răspuns:

Continui penetrarea big grin nu e nimic rau in asta, din contra mai multa placere pentru amandoi

| madness2021 a răspuns:

Infasoara penisul partenerului cu servetele absorbante big grin