| bobobib a întrebat:

Ce pot face daca ma plictisesc extrem de grav? M-am saturat sa stau la pc si sa ascult muzica mereu, nu mai pot, nu am nici un prieten cu care sa vorbesc, vreau sa cunosc persoane noi cu care sa vorbesc, online daca se poate

6 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Sa vorbesti cu Dumnezeu,, e cea mai fascinamta persoana care exista.

| Violleta2022 a răspuns:

Iesi afara din casa, intalneste-ti colegi, rude, vecini, oricine-i disponibil sa iasa sa se plimbe cu tine.
Ori inscrie-te la un club sportiv sa joci ceva.

| Violleta2022 a răspuns:

Ideal era sa ne spui si cati ani ai si de pe unde esti, ca asa ne putem imagina orice.
Nici macar nu stim daca esti baiat, fata sau vreun mos pensionar.

| intrebcenustiu a răspuns:

Intra pe ome.tv

| DonutsRO a răspuns:

Fă-ți prieteni reali.

| ismailus112 a răspuns:

Laba! prietena ta labă va fi mereu cu tine