| nuimipasa a întrebat:

Ce pot face de revelion cu iubita mea? ai ei vor sa ma primeasca in casa, dar ea nu vrealaughing vrea sa stam afara...deci idei?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Bog15 a răspuns:

Tu intra cu tatal ei la un pahar de vin, sa stea ea afara, asa ii trebuie laughing), Acum lasand gluma la o parte, vb cu ea, ce vrei tu ce vrea ea, de ce asa, de ce nu asa, si faceti ceva la comun, vino cu argumente pentru ce vrei tu, si impreuna, intr-o relatie normala si matura se rezolva tot!

3 răspunsuri:
| Sweet111 a răspuns:

Pe timpu asta sa stati toata noaptea afara? big grin
ce drk...

| AlPacino a răspuns:

Depinde de tinehappy, ce vrei sa faci.

| SickMind a răspuns:

Fa-le pe plac amandurora. Te poti duce cateva ore la parintii ei, pentru ca ar fi o oportunitate sa se familiarizeze cu persoana ta, plus ca ar fi frumos sa accepti "invitatia" mai ales daca este de Revelion. Dupa care poti face ce vrea ea, si puteti iesi afara.