| celmaitarenume a întrebat:

Ce pot face sa am o erectie mai buna? Nu prea am o alimentatie sanatoasa si in ultimul timp mi se scoala cam greu... ce imi recomandati? Multumesc anticipat

7 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Erectia elegata de 2 chastii. Santatea sitemului circulator si starea ta psihica. Partea de santatea implica odihna suficienta, hrana adecvata si miscare. Partea psihica e mai complicata dar pentru inceput poti incepe cu ce e mai usor de controlat, dieta si sonul.

Incearca asta vreo 2-3 sapttamani si daca nu vezi schimbari fa o vizita la urologie.

| nebunu_5532 a răspuns:

Dacă vrei îți aduc eu din Turcia un borcan cu magiun din plante(100% natural), cu rezultate pozitive, garantat. L-am probat pe mine.

| Violleta2022 a răspuns:

Masturbarea excesiva ar putea fi problema.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cirulația bună a sângelui este corelată cu o alimentație corectă, o stare de sănătate bună, un nivel de stres normal și suportabil, printr-un regim de viață echilibrat, 8.8, 8, activitate, odihnă, somn.
Pentru o erecție mai bună se recomandă ca contactul să aibă loc dimineața după repaosul nocturn.
O alimentație corectă implică suficiente vegetale, și mai puțină carne care solicită ficatul. Așa se spune că energia sexuală își are sediul în ficat.

| alina2k18 a răspuns:

Spala-te cu sampon de cal
Ahahhahaha
laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suc de țelină... Depresivi au problema asta cei anxioși și stresați da nu e o regula dacă persista problema mergi la un urolog.

| Ely1234567 a răspuns:

Si sotul meu a avut aceeași problemă si a luat Tinctura de Branca ursului si la ajutat?