| User252426 a întrebat:

Ce pot face să cuceresc o fată frumoasă?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii tu însuți!

| User252426 explică (pentru anonim_4396):

Știi o carte pentru Android cu glume bune? Dar și din astea proaste, să fie în Italiană cartea

| anonim_4396 a răspuns (pentru User252426):

Poți traduce glumele în italiana. Nu cunosc glume în italiana.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mulțam pentru fundă și cu placere ca te-am ajutat!

| User252426 explică (pentru anonim_4396):

Ok

20 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

S-o convingi ca ai bani.winking

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Sa o inviti in oras la un restaurant de lux, sa ii platesti consumatia, sa ii cumperi cadouri, sa o plimbi cu masina

| Sofer a răspuns:

Fizic bani și mașina.

| Lukasssz a răspuns:

Sa bei cat mai multa bere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te imbraci bine, personalitate, caracter etc.Sa fii tu insuti si sa nu ai replici penale luate de pe net. Totul vine natural

| Aditu94 a răspuns:

Simplu, sa fii tu insuti, atat..nu incerca sa fii ceea nu esti, care nu te vrea si nu iti da curs, nu e de tine..sa nu fii dezamagit cat iti vei lua gherla, e firesc, daca ceva nu merge, e limpede ca nu exista chimie, placerea de a da curs...nu te schimba pentru nimeni, e cea mai mare greala sa incerci sa te schimbi pentru cineva, pastreaza forma originala si fii cel mai bun pe zi ce trece.

| Cehoslovacia a răspuns:

Cu aspectul fizic, daca esti urat ca noaptea cum vrei sa se uite la tine? cu relatiile e cam simplu, rar o sa vezi una/unu frumos/a cu un urat/a.

| User252426 explică:

Dmn ești dus. Italiancă bro este asta. Nu românuri

| StefanIlAreMare a răspuns:

Sa o intrebi daca vrea sa il vada pe Stefan Cel Mare

| User252426 explică (pentru StefanIlAreMare):

Și după o i-au la pat?

| StefanIlAreMare a răspuns (pentru User252426):

Daca vrea, desigur nu refuza

| antrebarisiraspunsuri a răspuns:

Sa ai bani

| covridong a răspuns:

Fa-o sa rada

| Ratonul01 a răspuns:

Un fat frumos

| lupulsugar69 a răspuns:

Sa ai ranga mare