| TeenWolf a întrebat:

Ce pot sa mai fac la acest site: www.wix.com/beresteandany/music-and-video

dati va rog citeva ideii... cea mai super idee primeste funda :)

4 răspunsuri:
| SkyZ0 a răspuns:

Pune si tu niste filme porno ca in ziua de azi toti sunt cu ochi dupa ele. Funda big grin

| TeenWolf explică:

@ PrettyDoxoAngelik Da skz de categorie. dar e cea mai populata big grinbig grinbig grin
@layla In privinta incarcarii nu pot face nimi sorry... dar cind deschizi siteul este radio si poti sa il opresti happy
@SkyZ0 ideea e buna... dar de unde sa le eau?big grin

| Layla33 a răspuns:

Se incarca cam greu, poate reusesti sa faci ceva in privinta asta.
Ai putea sa pui niste butoane de pauza/play a cantecului care incepe cand deschizi site-ul [pentru ca nu tuturor le place muzica aia si unii poate vor sa o opreasca sau sa o dea mai incet etc.]
Parerea mea este ca e un pic cam prea incarcat.

| ZoZoHeart a răspuns:

Tu nu stii sa citesti? Nu vezi la ce categorie ti-ai postat intrebarea? laughing