| DianaLavi1 a întrebat:

Ce poti face cand esti singura acasa si excitată la maxim?
Nu e intrebare de gluma proasta. Dar din motive evidente nu ies din casa pentru a ma intalni cu prietenul cu beneficii.

21 răspunsuri:
| iulianrebelul2452 a răspuns:

Masturbare

| Marbea a răspuns:

Pe bune, dar la ce te uiti? Gaseste-ti ceva de facut si-ti trece.

| ywar a răspuns:

Asta e un semn ca exploatarea este un lucru rau.

| mihai69 a răspuns:

Cică s-a inventat sextingul, masturbarea, videochatul...

| eckblume a răspuns:

Alearga prin sufragerie timp de 43 de minute si te linistesti.

| Seby271995 a răspuns:

Incearca sa faci altceva, uita-te la un film de actiune, asculta muzica orice doar nu sa nu te mai gandesti acolo.In caz ca nu rezisti... Exista jucarii!

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Cauți pe net poze cu furnici. Te uiți până îți trece.

Ce naiba să faci? Te masturbezi.

| darrio2007 a răspuns:

Cu un morcov se rezolvă.

| Sofer a răspuns:

Te apuci de o frickineala ca altceva nu ai ce face.

| corbulalbrosu a răspuns:

Printre proverbele romanesti exista si cea care zice : ''Cui pe cui se scoate'', numai ca in dragoste (si in acest caz) al doilea cui trebuie sa fie neaparat unul... mai de calitate. big grin

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dar ce varsta ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa ți degetica, sau citește o carte poate îți trece.

| Violleta2022 a răspuns:

Depinde! Te poti masturba, sau te poti apuca de curatenie generala.

| Emilian65 a răspuns:

Daca esti singura acasa si te exciti la maxim, poti sa citesti o carte, poti vizualiza un film educativ pentru varsta ta.

Răspuns utilizator avertizat
| Nume6 a răspuns:

Doamne ce răspunsuri citesc pe-aici. Ce poţi face? Te poţi uita la filme pentru adulţi, sau îţi imaginezi o relaţie intimă...Dar mai bine îţi distragi atenţia spre altceva, gătești, citești o carte, mănânci ceva dulce, te uiţi la un film, îţi faci selfieuri, iţi editezi niște poze, croșetezi, scrii ceva, o poezie, o poveste imaginară, faci curat în cameră, în casă. Chestia e să îţi distragi creierul de la asta. Poţi vorbi și cu o prietenă despre diferite lucruri ca să nu mai simţi nevoia de relaţii intime...

| GouDidodino a răspuns:

Masturbeaza-te cu găsești prin casa, o banana, un castravete Fabio, sau jucării sexuale daca ai. Dacă nu ai, poti folosi degetele

Răspuns utilizator avertizat
| GouDidodino a răspuns (pentru AngelErmin):

Da ce are ma?

Răspuns utilizator avertizat
| GouDidodino a răspuns (pentru AngelErmin):

Problema ta