| anonimca54 a întrebat:

Ce poti sa faci ca sa-ti vina menstruatia mai repede? Plizz am nevoie de ajutor...Dau funda!

Răspuns Câştigător
| ananyyo a răspuns:

Ia nurofen plus, calciu si pune si o sticla cu apa calda pe burtik iti va ameliora durerile(stiu cum este si eu aveam dureri groaznice, acum, dupa nastere, ma mai doare doar putin) sau poti merge la ginecolog sa-ti prescrie anticonceptionale.bafta!

8 răspunsuri:
| AAARRR a răspuns:

Looll laughing tu vrei menstruatie si eu nu stiu cum sa scap de ea?laughing) "bine stiu dar nu vreacu copil"laughing). ma rog de ce ai vrea sa-ti vina menstruatia? cumva ai avut vreo partida de sex si vrei sa vezi daca esti sau nu gravida?:S asteapta va veni ea! laughing) daca nu creste ceva in tine numit bebelaughing

| anonimca54 explică (pentru AAARRR):

Nu am facut nimic. doar ca inainte de imi veni menstruatia am niste dureri strasnice.ameteli si greturi.Iar dupa ce se incepe menstruatia ele inceteaza..si am vrut doar sa se termine si gata.In legatura cu partida de sex nici vorba nu poate fiwinking

| AndreeaPucca a răspuns:

De ce ai vrea să îţi vină menstruaţia mai repede?

| h3r a răspuns:

Nu poti sa faci sa-ti vina menstruatia mai repede! Tocmai de aceea sunt luni in care iti intarzie. Alte fete nu asteapta menstruatia mai ales din cauza durerilor insuportabile si tu o grabesti happy? Asteapta si va veni. Take care.

| CristinaTa a răspuns:

Iti vine cand corpul tau va fi pregatit dar dc vrei sa-ti vn mai repede sunt niste dureri insuportabile

| anonimca54 explică (pentru CristinaTa):

La mine durerile insuportabile sunt inainte de a se incepe.dar cind am menstruatie deja nu am nici o durere.de asta am vrut mai repede sa se inceapa.nu suport durerile dinaintea menstruatiei

| ananyyo a răspuns (pentru anonimca54):

Ia nurofen plus, calciu si pune si o sticla cu apa calda pe burtik iti va ameliora durerile(stiu cum este si eu aveam dureri groaznice, acum, dupa nastere, ma mai doare doar putin) sau poti merge la ginecolog sa-ti prescrie anticonceptionale.bafta!

| tarantulaverde a răspuns:

NU TREBUIE SA FACI nimic...e totul ok, asa si eu citeva saptamini retraiam, dar acum e asa dezgustator... uuuuuuuu

| anonimca54 explică:

Fara raspunsuri din astea te rog.