| andreea_9470 a întrebat:

Ce pozitie arde cele mai multe calorii? din curiozitate

Răspuns Câştigător
| vasiledumitru a răspuns:

Alergatul alearga cele mai multe calorii.
Daca te gandesti ca facnd sex vei slabi te inseli, is multe fete care dupa ce fac sex se ingrasa.

8 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Când ai făcut sex ultima dată, cu cine (aici vreau ID, nr. de telefon, CNP, etc.) şi în ce poziţie?
Întreb şi eu din CURiozitate.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Woman on top, dar si cu pasiune, nu joaca!

| ATHOS a răspuns:

Andreea! Nu faci dragoste ca sa slabesti! Daca vrei sa dai jos cateva kilograme te pot ajuta cu meniuri.

| andreea_9470 explică:

laughingheyylaughing...nu vreau sa slabesclaughing.

| Bogdan_7395 a răspuns:

69, 72

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Haide in zalau sa tio trag si sa vezi tu cum slabestibatting eyelashes da-mi idu de mess laughing)

| Maravilla a răspuns:

Daca el se pune in cur pe podea, tu stai in maini cu capul deasupra penisului, si iti dai drumul incet bagandul in gura. daca faci vreo 50 la fiecare act sexual iti garantez ca vei vedea rezultate happy vei si slabi si iti vei si face muschi, atat la maini, cat si la gura rolling on the floor

| alal_1674 a răspuns:

Ai pus o intrebare ambigua... poate vrei sa dezvolti putin subiectul si sa specifici...la ce anume te referi cind spui "pozitie",
poate fi: sociala, relationista, de intimpinare a unei opinii...etc...sau pur si simplu,(de ce nu) aceea din timpul actului sexual!
Deci te rog fi putin mai explicita si astfel, poate dupa aceea am un raspuns pentru. nedumerirea ta...