| balintviorel a întrebat:

Ce pozitie preferati cand faceti sex?
de ce?

11 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
dar nu e buna intrebarea ta...straight facefiecare in intimitate e sefwinking si face ce doreste, iar intamplarile intime, acolo trebuiesc lasate..IN INTIMITATEstraight facede ce? ca asa e frumoswinking
O frumoasa zi sa aihappy

| Ea12345 a răspuns:

E o intrebare extrem de personala, dar iti voi raspunde. Sunt,, bune" toate, dar sa existe diversificare.

| Ando1dul a răspuns:

Capralaughing stiu suna cam aiurea dar asta e

| Azµre a răspuns:

1)Femeia Deasupra - > Pentru că-mi place ca partenera să mai dețină controlul din când în când + Penetrarea fiind una adâncă.

2)69 -> Cui nu i-ar place.

3)Femeia Pe Burtă -> Penetrare adânc, femeia dominată la extrem.

| h3r a răspuns:

Aia.
Pentru că e mai bine.

Răspuns utilizator avertizat
| elyfel a răspuns:

Ce intrebare penibila

Răspuns utilizator avertizat
| myruna2012 a răspuns:

Unul peste altul!
Pentru ca ma simt bine asa.

Răspuns utilizator avertizat
| pisicuta1lov a răspuns:

Sa mor eu esati penibil