| Anonim_3463 a întrebat:

Ce pozitie preferati in timpul sexului? De ce?

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Allexis a răspuns:

@ Irninis: esti proasta de iti curg creierii pe urechi. Penisul n-o sa fie niciodata "in orgasmul tau", cum zici tu acolo. Daca atata lucru nu stii, ce stii tu despre sex, a?

| Izabelaisa a răspuns:

Merita funda smile happy

| Alycaaaa a răspuns:

Atunci cand penisul este in orgasmul meu deoarece atunci ma simt in largul meu si uit de toate durerile alea imi plac:X:X:X:X:X:X:X

| RaZ4Ing a răspuns:

Pozitia misionarului. Baiatul sta peste fata. Este foarte excitanta pentru fata.
Fata peste baiat este excitanta pentru baiat deoarece ea poate sa se miste peste el.
fata sa stea cu spatele la baiat iar el sa i`o bage. e excitant pentru amandoi big grin

| Broadband a răspuns:

laughing @irninis poate in vagin, nu orgasm

| MsButter a răspuns:

Menajerei