| dann42 a întrebat:

Ce pozitie sexuala preferati?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

De obicei doar dupa ce au fost intretinute a mai multe reprize sau partide de sex, partenerii reusesc sa determine pozitia care le-a oferit placere si satisfactie maxima. Insa pozitia respectiva chiar daca este ''extraordinara'' in cazul lor, nu poate fi catalogata sau considerata ca fiind universal valabila in cazul tuturor. big grin

6 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Ghici...

| AdinaanidA a răspuns (pentru mihai69):

Și dacă ar fi fost cazul ți-ai fi ales nickname-ul "mihaicapră"? rolling on the floor

| mihai69 a răspuns (pentru AdinaanidA):

Mai știi?!?

| ShamelessQboy a răspuns:

Eu unul prefer să accept ce-i place partenerei, imi place sa o vad satisfăcută asa ca o las pe ea sa aleaga!
Dacă e să aleg eu, pe la spate!

| RandomStudent a răspuns:

Elefantul

| Paul7z a răspuns: