| mario a întrebat:

Ce preferati? baietii urati dar sinceri sau baietii frumosi si mai golanashi?

Răspuns Câştigător
| AdelinaC a răspuns:

Prefer urat si sincer pentru ca frumusetea exterioara oricum piere odata cu trecerea timpului, insa valorile morale raman

11 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

P. S:Exista baieti sinceri?laughing

| TeoPT a răspuns:

Dar oare baietii numai in astea doua categorii se impart? Oare nu exista si baieti urati si golani care doar se cred frumosi? rolling on the floor

| Alisa a răspuns:

Poate ceea ce vezi tu urat, eu vad frumos, si tot asa.
Prefer un baiat care sa ma iubeasca si sa nu isi bata joc de mine.
Baietii nu se impart doar in aceste categorii.
Numai bine!

| doar.pt.voi. a răspuns:

Eu prefer baietii frumosi si sinceri si unii baieti frumosi golanasibatting eyelashes

| Bubu_5492 a răspuns:

Baietii frumosi si golanasi normal.aia atrag, si de obicei imi plac aia golanasi ca sa i pun capac si sa l pun la punct.

| IooMar a răspuns:

Mah sa stii ca prefer baietii frunosi sau draguti si sinceri dar din punctul meu de vedere nu exista asemenea baieti, poate dar foarte rarwinking

| Alle15 a răspuns:

Stii ce prefer? Baietii frumosi si sinceri :-P

| dollydee a răspuns:

I have the simplest tastes. I am always satisfied with the best. love struck

| dsada a răspuns:

Deci pecei urati s sinceri cum zici u! ei acum nu poti sa zici c este urat ca doar nu isi ia nimeni un strmba lemnelaughing sa zic aslaughing fiecare baiat e frumos pentru respectiva fata, chiar daca altor li se pare urat fetei aceea nu

| Beatrice a răspuns:

Frumosi si mai golanasi laughing
blushing

| Gabrielă_8854 a răspuns:

Poate ar trebui sa va spuna si voua cineva ca TPU nu este pentru joaca, pentru intrebari triviale si total ilogice. Sa inteleg ca tu esti baiatul urat si sincer?