| Catrice a întrebat:

Ce preferi la sexul opus?!

Caracterul sau aspectul fizic?!

16 răspunsuri:
| Edw08 a răspuns:

Caracterul și aspectul fizic?

| RAY a răspuns:

Prima oara vedem aspectul fizic apoi carcaterul, cum naiba sa vezi carcaterul personalor de pe strada, necunoscute, asa ceva este o totala minciuna aberanta, ce prefer eu la sexul opus? ambele

| Violleta2022 a răspuns:

Caracterul intai si apoi aspectul fizic.

| Drimmero a răspuns:

Ambele, degeaba e frumoasa daca e nasoala, iar invers la fel, degeaba are un caracter frumos daca nu te atrage fizic, o ai doar ca prietena,, nu vei incerca ceva mai mult.

| Freya1 a răspuns:

Caracterul in primul rand apoi aspectul fizic.

| Emilian65 a răspuns:

Si, si.

| Frank51 a răspuns:

Pot sa trec peste aspectul fizic daca este foarte ok la caracter, dar nu si invers. Pentru o experienta scurta clar aspectul fizic, pentru ceva serios si de lunga durata, caracter.

| RainmakerX a răspuns:

Caracterul e pe primul loc (si ar trebui sa fie super) si aspectul ar fi preferabil sa fie cel putin mediu sau aproape de medie. (Adica sa fie o fata simpla care are grija de ea.)

Acum depinde foarte mult si ce poate sa ofere fiecare. Din punctul meu de vedere eu am destule de oferit asa ca nu m-as multumi cu ceva sub medie (eu fiind peste).

Tot pe principul asta, o fata super din majoritatea punctelor de vedere nu ar sta cu un sarac urat ce o trateaza ca naiba.
Mna, asta poate sa fie si un defect de-al meu insa de cele mai multe ori caut persoane ca mine.

| Plato a răspuns:

Caracterul.

| Endoryus a răspuns:

Ambele. Degeaba e frumoasa daca are un caracter infect. Degeaba are un caracter frumos daca e urata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Degeaba e una fără alta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aspectul fizic si apoi caracterul (care poate fii un turn off sau turn on)

In general trebuie sa spun in mintea mea (doamne, vreau sa i-o trag lui asta) Dar tine de caracter si alte chestii nu neaparat de frumusete, ci sa fie decenta sau draguta. Modul cum se uita la mine, cum vorbeste, daca imi da semne ca m-ar place.

| gogu220 a răspuns:

Dacă e isteaţă, O DATĂ ne păcăleşte şi una mai puţin frumoasă şi una fără caracter. Dar doar O DATĂ.

| 90210 a răspuns:

Caracterul

| IamJoKeR a răspuns:

Caracterul happy

| AlexandruSEV a răspuns:

Fizicul trece, caracterul rămâne, dacă vrei ceva de scurtă durată alege fizicul, dacă vrei sa fi ți o viata împreună fericiți, alege caracterul, totuși cât de urat poate fi, doar nu e vreo maimuță.