| IanisCrsiti a întrebat:

Ce prezervative recomandați pentru dezvirginare? (exemplu: Extra Safe, Extra lubrifiant...)

Răspuns Câştigător
| rapandula a răspuns:

Extra lubrifiant. In ceea ce priveste dezvirginarea, lubrifierea, excitatia si pozitia joaca un rol important. Informeaza-te corect si explicit despre fiecare in parte.

4 răspunsuri:
| ania a răspuns:

Nici unul daca nu sunteti casatoriti.Casatoriti- va prima data.

| corbulalbrosu a răspuns:

Este recomandat ca prezervativul care urmeaza sa fie folosit sa aiba MARIMEA CORESPUNZATOARE incat sa fie cat se poate de perfect intins si cat se poate bine fixat pe grosimea penisului.
Marca (brandul) efectiv NU are nicio relevanta si nici importanta. Multa sanatate!

| GusticelMititel a răspuns:

Durex cu aroma de banane

| Darius81 a răspuns:

Durex premium