| mario a întrebat:

Ce priviti, prima oara, la un barbat?

17 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

In niciun caz nu prostia: ai grija ca la tine da pe afara.

| AnonimA a răspuns:

Buna pai in primul rand cum vb si in al 2 rand cum e imbracat aici nu ma refer la firme putin ma intreseaza asta sa fie curat si in al 3 rand sa nu fie grasutzbig grin

| NickiMinaj a răspuns:

Zambetul happy

| DevilLife a răspuns:

Eu una spre deosebire de restu...ma uit la buze. dupa care il privest de sus pana joswinking

| AnaBejenaru a răspuns:

Ochii(neaprat ochii caprui deschis sau verzi)hainele (sa se imbrace cu stil, dar mie imi plc stilul rock si punk)aspectul fizic (sa mearga la sala)inteligenta (sa fie istet)parul (sa nu il aiba prea scurt)si sa aiba maxim un piercing

| Alina0491 a răspuns:

Prima oara cred ca ii privesc ochii. in ochii lui pot vedea muuulte :d

| mario explică:

SoL. du-te si te pisa contra vantului.winkingnu iti convine nu rasp.

| mario explică:

Xoxo4youioana ar trebui sa ne cun.mai bine.ma cam potrivesc cu descrierea ta.laughing

| 202 a răspuns:

Fiziculwinking adica tot nu doar de la gat in joswinking

pentru ca restul pot si singura sa ma descurc :X
sa. l joc cum vreau eu :*

| mY-MuM-OverMediCateS-m a răspuns:

In primul rand aspectul ( sa fie inalt si dragut), apoi celelalte.happy

| LifTwist a răspuns:

Aspectul si comportamentul, sa fie dragut, romantic, etc... Tot ce isi doreste o fata

| Diana0987 a răspuns:

Fata...si...hainele apoi restul

| madycumada a răspuns:

Eu una ma uit la ochihappy

| IoanaSalvatore a răspuns:

Daca are patratele sickblushing rolling on the floor))

| mititikaaa a răspuns:

Aspectul!
intotdeauna ma uit la fata!big grin

| loredana23 a răspuns:

MASINA de fite si apoi aspectul fizic si celelalte...

| mileycyrus92 a răspuns:

Eu in primul rind nu ma uit daca e bogat sau sarac eu ma uit la el daca se porta bine cu mine si este educat nu conteaza chiar tare frumusetea principalu educatia de acasa!