| celmaitarenume a întrebat:

Ce recomandati sa folosesc (spray ceva) sa rezist mai mult? Zilele astea urmeaza sa fac sex cu noua mea iubita si nu vreau sa ma fac de ras ca rezist doar un minut... eu chiar vreau o relatie cu ea dar nu cred ca va sta cu mine cand va vedea ce slab sunt la pat.

9 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Ce-ar fi sa o intrebi pe ea, ce si cum ii place, ca sa fie cat mai bine?! Doar sa fi lent, tandru si finut.

| Adry05 a răspuns:

Încearcă să te masturbezi în ziua aia o dată sau chiar de 2 ori, așa o să ții mai mult. Dar dacă faci asta neapărat protecție că altfel lași în ea ce rămâne de la ejacularea anterioară.

| corbulalbrosu a răspuns:

Capacitatea unui barbat de a ''rezista mult'' apare in timp, si numai dupa ce acesta dobandeste suficienta experienta sexuala. Vorba userului @mihai69 ar fi bine sa inveti tehnicile privind folosirea organelor ''anexa'' : degetele, buzele si limba. Sanatate!

| mihai69 a răspuns:

Da' limbă și degete n-ai?

| MademoiselleCosmina a răspuns:

In timp vei rezista mai mult. Trebuie sa amani ejacularea, ambitie sa ai.
Trebuie s-o satisfaci daca vrei o relatie de durata.

| Alexxiax98 a răspuns:

Nu va sta cu tine daca esti "slab la pat"? Ciudata relatie, ce sa zic. Ar fi frumos sa nu programati astfel de evenimente.

| Spartacus12345 a răspuns:

Masturbeaza-te pana aproape de orgasm ca sa iti intarzie ejacularea. Cand crezi ca penisul nu mai e destul de erect, poti schimba pozitia, poti sa te joci cu sanii ei, poti sa te lasi in jos si sa iti bagi degetele in vaginul ei pana te exciti din nou. Bafta

| iknoweverything a răspuns:

Cel mai bun răspuns, schimbi pozițiile.

| RedMatterGG a răspuns:

Aia ie, te inveti in timp