| anonim_4396 a întrebat:

Ce redeti despre un penis de 30 cm? se numeste noroc sau ghinion?

35 răspunsuri:
| viotm a răspuns:

Depinde ce stii sa faci cu el laughing eu lasi numi noroc

| anna01 a răspuns:

Lauda. Poate parea un noroc, dar toate lucrurile au o masura...si peste 25 de cm, deja este exagerat.Nu contest ca exista si femei care sunt innebunite dupa masuri XXL, dar daca partenerea ta este fericita, ce mai conteza pararea altcuiva?

| onfire93 a răspuns:

Se numeste bulan laughing 30 :o wtf nu ai vrea sa ti se scoale in public laughing)

| Anca a răspuns:

Io zic ca ar trebui sa plangi laughing
Chiar e nenoroclaughing)

| mihaa a răspuns:

Exagerata si marimea potrivita este intre 18-22 cm

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Batul ala tu il numesti penis? Il poti folosi in loc de rigla, tragi linii, cei drept albe, cu ellaughing Iti trebuie pantaloni speciali ca sa-ti intrelaughing Ii faci la comanda?
Ce prietena? Cine sta cu tine?rolling on the floor Poate cea mai inalta femeie din lume... pe aia o satisfaci cu 30 laughing Dar pe una normala o bagi in spitallaughing

| Bacemi a răspuns:

Eu cred ca ghinion. E exagerat.

| vykkusor a răspuns:

Eu cred ca e noroc.

| elena a răspuns:

Se numeste URIAS...si trebuie legat de picior cu curele, vai sarmanul urias, cred ca-i trebuie montat si opritor, stai am uitat sa te intreb, are 30 cm in stare de erectie sau flasca? Este o dilema totusi. Hai, mai taie-o putin, in orice stare ar fi!

Răspuns utilizator avertizat
| i.love.me a răspuns:

Inseamna imposibil

| Dmonik a răspuns:

Mania grandorii!

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Despre un asemenea penis "red" ca e facut pentru filme porno!

| Anca a răspuns:

Eu ma intreb cat ejaculeaza un penis de 30 laughing) Spala in spuma 3 femei laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai daca ai 160cm, si penisul de 30cm... Prietene ai 2 in 1smug Iti faci singur sex oral si chiar anal, ajunge... rolling on the floor
Acum imi explic de ce unii il au de 10... Nici macar impartirea penisului nu este egalalaughing si corecta. Asta da ghinion! Mai taie din el. Ce faci cu o fleaşcă de penis...
Anca tu mai vrei sa ejaculeze? Iti dai seama ca ala sta precum penisul calului, 2 secunde tare, iar apoi il ti cu manarolling on the floor Il freci in zadar... Cred ca are omul rani in palma de la frecatlaughing rolling on the floor

30? Depaseste imaginatia si unui regizor porno.

| Anca a răspuns:

Maryus, nu te apuci de regizat si filme porno? laughing)))))))

Uite ai protagonistul laughing) Faci bani garla pe 30 ai lui laughing)

| liliana83 a răspuns:

Ai grija sa nu faci vreo miscare gresita ca se rupe.

| marcel_5462 a răspuns:

Prietene daca e vorba de tine eu iti spun ca atunci cand penisul ala intra in erectie o sa ai probleme cu echilibrul, sa ai grija sa nu cazi in nas.Si mai e o problema, si anume, ca penisul ala sa intre in erectie are nevoie de mult sange, sange de care are nevoie si creierul.Ai grija ca poti sa nu mai gandesti cum trebuie daca ti-se "scoala"pa, sa auzim de bine

| Paris a răspuns:

Ghinion :-&

| madalicious a răspuns:

Asta sigur e ghinion. Cred ca ati auzit si voi din Click! de barbatul cu 30 cm la bord care il voiau toti regizorii in filme porno dar el tot nu accepta de mandrie.laughing Ce faci cu 30 cm? Tragi linii?laughing)

| Razvan a răspuns:

Wtf?rolling on the floor
Buna dimineata!

| Emeraude a răspuns:

Dupa ce ca esti unul dintre cei mai ghinionisti oameni de pe planeta, te mai si "lauzi" cu asta.Halal!

lolita
| lolita a răspuns:

Noaroc daca vrei sa faci filme XXL si ghinion daqca intalnesti o fata normala si nu o obsedata sexual. intotdeauna un penis mare jeneaza fata si prin urmare nu il poti introduce tot.

| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

I'm a big boy, in a big world...cata imagination, life is you're creationlaughingfa-i suport ca te trezesti cu ciocu' pe afaralaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu Anca, pe asta cu 30 nici in filme porno nu-l iau aialaughing
Porno, porno... dar nu vorbim de scarbos :-& Nu frecventez acest gen de filme... Nu am talent pentru asa ceva sau daca am idei le pastrez pentru minelaughing

| cssandreea a răspuns:

Noroccc logic! fundita plizz!

| butterfly89 a răspuns:

Bai...defapt nu cred ca e un ghinion dar nici noroc nu il numeschappy sincer mi-ar place sa cunoc tipa care a avut "placerea" sa dea peste asa ceva laughing

| Malvina24 a răspuns:

Nu ma indoiesc ca nu ar exista(unul a intrat in cartea recordurilor ca avea un penis de 45cm)eu zic ca e ''putin'' cam mare! dar nu ar trebui sa te intereseze parerea nimanui! daca ai o partenera multumita e super! eu iti doresc bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Voi in loc sa-l incurajati pe ''mititelul" baiat. uite eu sunt fata si mi-ar placea un asemenea penis...mai ales acumhappytongue:O

| enemig0 a răspuns:

Te-ai nascut langa Cernobil?