| geoy a întrebat:

Ce relatie exista intre zodia capricorn si fecioara? Din toate punctele de vedere!

8 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

Cauta p google... e mult mai simplu...laughing

auran
| auran a răspuns:

Depinde de decada de varsta, etc... tu capricorn si el fecioara - la mine nu a mers...

| Nastia a răspuns:

Nu stiu cum se impaca capricornul cu fecioara dar tot ce pot sa-ti spun e k cei mai buni parteneri ai capricornului sunt:taurii, varsatorii...

| JackieSue a răspuns:

Unde o sa ajunga lumea asta? A pus unu o intrebare cu relatie intre x si y si acum apar 50 de intrebari parca la xerox, ma.straight faceNu stiu, nu-mi pasa...cauta pe google ca asa fac toti utilizatorii ca n-au ei de unde sa stie decat de pe net... fa la fel.

| sese a răspuns:

Geoy intra pe eva. ro(e pentru voi) gasesti comptibilitatile zodiacelor sau pe mihneafiran.ro mult mai complex.

| jkjhcshbbzmb a răspuns:

Da un serach pe google unde scrii:"compatibilitati capricorn fecioara"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Geoy, sunt doua constelatii amandoua.si mai sunt, si altele.geoy asculta un om de 45 de ani.lasa zodiile de sus si priveste oamenii de jos.vezile comportamentul, apucaturile rele si invata sa discerni intre calitatile lor bune si cele rele. zodiile nu te invata cat poti invata tu din proprie experienta.este o prostie si pot sa-ti demonstrez asta.treaieste si lasa stelele sus iar tu uitate jos la conditia noastra de oameni. avem atatea sfaturi din batrani care intrec cu mult pe cele ale zodiilor sau cititorilor in zodii.

| C0rinne a răspuns:

Relatia are o fundatie puternica, bazata pe securitate materiala si abordare realistica a vietii in general. Nici unul dintre ei nu este condus de emotii sau impulsuri. Depind unul de celalalt si sunt foarte conservatori. Fecioara ii va arata Capricornului cum sa se relaxeze si sa aprecieze tot ceea ce au obtinut in timp ce Capricornul o va ajuta pe Fecioara sa-si atinga scopurile. Vor avea o viata foarte confortabila impreuna.