| BlyeeetAK47 a întrebat:

Ce relatie poate exista intr-un baiat si o fata, daca la fiecare poza postata de fata pe Insta, baiatul ii comenteaza cu *inimioara* si ea raspunde la fel, sau 'mine *inimioara*' si fata raspunde cu 'yours *inimioara*' de vreo saptamana. Sau pe Facebook fata apare la 'cu cine ai fost...' pe Facebook la unele poze ale lui. (intelegeti voi).

nu sunt eu tipul/tipa.

Răspuns Câştigător
| Goddess23 a răspuns:

Poate fi o relatie simpla de prietenie, intelegere si posibil respect reciproc. Oricine se poate juca cu emoticoane sau cuvinte. Nu e neaparat o relatie de iubire.

| BlyeeetAK47 explică (pentru Goddess23):

Mie nu imi prea miroase, idk. Astept si alte opinii. Ms.

5 răspunsuri:
| SG1995 a răspuns:

Aș spune că e o relație inexistentă.

| WaterDrop a răspuns:

O relatie intre doi dependenti de Instagram si Facebook.

| BlyeeetAK47 explică (pentru WaterDrop):

Adica exista ceva intre ei in realitate sau nu.

| WaterDrop a răspuns (pentru BlyeeetAK47):

Nu