| Airplane a întrebat:

Ce religie au islamicii? Ce mai stiti despre aceasta religie?

Răspuns Câştigător
| katy a răspuns:

Religia islamica sau musulmana.la ei exista Dumnezeu insa Iisus este un profet cum sunt la noi Ioan.Moise,etc...au o religie foarte complexa sunt multe lucruri interesante

5 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Hei tipă fără neuroni funcționali.happy
1. Nu e categoria potrivita.
2. Ce religie au islamicii?laughingDar cre(ș)tin-ortodocșii ce religie au?laughing

| cosmin21 a răspuns:

Religia : Islam(musulmani) este o religie avraamică, monoteistă, fondată în secolul al VII-lea în peninsula Arabă, pe teritoriul actual al Arabiei Saudite, de către profetul Muhammad și bazată pe textul religios cunoscut sub numele de Coran. Centrul religios se află în orașele sfinte Mecca și Medina.

| emi29 a răspuns:

Crede-ma o fata e de preferat sa nu aiba de aface cu musulmanii

| AnaSury a răspuns:

Religia: Islamism

| Vitriol a răspuns:

Chiar nu ai pus intrebarea la rubrica potrivita.