| anonim_4396 a întrebat:

Ce reprezinta cand un barbat saliveaza atunci cand vede o femeie dezbracata si in loc sa faca dragoste cu ea, el numai se uita la ea si se masturbeaza? Cunosc pe cineva ( o fata ) care a patit asa ceva si de cateva zile tot incercam sa-i aflam raspunsul, dar nu reusim.

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

E vorba de voyerism.

http://www.sexsafe.ro/......-de-cauza/

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu cumva e fata care facea asta? Poate tipul s-a gandit ca nu vrea sa prinda o boala de transmitere sexuala si s-a pus pe frecangeala.

| Oana92 a răspuns:

Poate asta e fantezia omului! Barbatul respectiv e perfect normal daca poate sa obtina placerea si dintr-un act sexual normal. Dar e nesimtit pentru ca putea sa ii spuna si fetei la ce sa se astepte big grin

| Alcyon a răspuns:

Poate ca nu-si doreste o relatie serioasa cu ea sau pur si simplu, nu-i place sa faca sex normal.

| Juiceee a răspuns:

laughing ce reprezinta? Unul caruia ii e frica sa intretina relatii sexuale.

Dar stai, tipa s-a dezbracat si el a inceput langa ea sa faca asta?

| anonim_4396 explică (pentru Juiceee):

Da, ea s-a dezbracat si el in loc sa isi faca treaba de barbat...a inceput sa se masturbeze.

| Juiceee a răspuns (pentru anonim_4396):

Inseamna ca are o problema, sau pur si simplu nu voia, din diferite motive.