| JustThat a întrebat:

Ce riscuri sunt daca te masturbezi cand esti la menstruatie?

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Nu exista decat riscul unei frumoase infectii si...multa mizerie.

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa te murdaresti

| mihai69 a răspuns:

Să te umpli de sânge și să murdărești locul pe unde „te joci".

| Fatamuntilor a răspuns:

CRESTE foarte mult riscul de infectii pentru ca atunci corpul se curata dloe,, reziduri''
Te poti murdari, poti murdari locul in care o faci.

| sofisis a răspuns:

Nu e igienic. Deloc.

| goguie a răspuns:

Din punct de vedere medical menstruatia reprezinta curatarea vaginului de anumite "sedimente", care se depun in perioada dintre menstuatii. tu in momentul in care te masturbezi, mainile iti ajung in partea intima, bacteriile de pe acestea trecand si in vagin. deci, menstratia in combinatie cu bacteriile produc o subsanta toxica, care ar putea dauna grav tamponului tau si implicit intregii planete, care deja saraca sufera de poluari toxice si nu mai are nevoie si de poluarea ta! deci sa intindem o mana planetei si sa creeam un spatiu sanatos pentru copiii copiilor nostri! multumesc!

| Coarna_Mihai_1990 a răspuns (pentru goguie):

Mi-a placut sfarsitu`! Concluzia nu o face laughing Pentru binele nostru normal laughing

| 66Dany66 a răspuns (pentru Coarna_Mihai_1990):

Loll laughing

| Byucc a răspuns (pentru goguie):

Menstruatia nu e curatarea vaginului de "sedimente". Esti foarte prost informata happy Menstruatia e procesul de eliminare a ovulelor nefecundate happy Do your research

| goguie a răspuns (pentru Byucc):

In loc sa ma corectezi pe mine, mai bine ai putea sa o intrebi pe profesoara ta de romana ce rol au ghilimelele? in toate cazurile utilizarii, apoi voi invata si eu anatomielaughing

| Byucc a răspuns (pentru goguie):

Daca tu crezi ca ovulele au rol de sedimente (care btw se depun, ovulele ies afara din camaruta lor in fiecare luna) atunci e clar cu tine happy