| JustMeCata a întrebat:

Ce rost are sa iubesti o persoana dacă ea nu te iubește? De ce se întâmpla în viata sa iubești dar sa fi rănit? Eu stau sunt trist si ma gandesc la ea dar ea poate rade și ii este bine și oare s-a gândit vreo data la mine... crying Adică ea nu ma urăște pe mine ca vorbim dar foarte putin și ii forte de treaba cu toți nu numai cu mine, și ca o plac cred ca știe dar nu i-am spus pentru ca știu ca nu prea am șanse (și sunt și timid), ii mai bine spus o iubire imposibila. crying

Răspuns Câştigător
| Pastiluţă a răspuns:

Nu trebuie să te întristezi.
Poate aşa a fost să fie.Sau poate că nu a strălucit pe cer încă steaua ta.
''Toată lumea spune: De ce mie? sad '' Încearcă să nu arăţi cât de mult doare şi aşteaptă la fel ca toţi să apară raza de soare happy

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asta e iluzia ta care ti-o creezi singur daca taci nu rezolvi nimic si stai ca omul singur acolo marginat. Prietena e ca si cum ai cauta un loc de munca dar in loc sa lasi CV scoti niste vorbe din gura. Incearca si tu asa.

| Lummy a răspuns:

Asa e viata, iubesti sau nu esti iubit sau esti ranit. Indiferenta doare cel mai tare mai iles din partea pers dragi. Ia fata deoparte si spune-i ce sinti pentru ea si ca te deranjaeza atitudinea ei.

| tzushkii a răspuns:

Cum spune Lummy.compoarta-te cu indiferenta. e cel mai bine pentru ea si in acelasi timp si pentru tine.si incearca sa iesi cu prieteni si sa nu te gandesti asa des la ea.si vezi ai grija sa nu te joace pe degete daca stie o iubesti.ca majoritatea asa fac. fii tare si daca vezi ca nu ai nici o sansa la ea. nu te mai gandi la ea ca o sa suferi, eu am trecut prin foarte multe probeleme in dragoste si stiu cum e. iti doresc sa ai succes si sper sa te fi ajutat cu ceva rasp meu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daniele o cam zgudui si nu-mi place,ce naibii mai esti barbat sau ce, faza aia cu daca si poate e te domeniul trecutului, ia-ti inima-n dinti, prinde-o bine de dupa umeri cu bratele si trage-i un sarut patimas de n-o sa te uite 70 de ani de-aici inainte, ori suntem barbati ori nu mai suntem? ai de grija ca o intrebwinking