| mnfjgjfgtmfgktrgfo a întrebat:

Ce s-a intamplat băiatul pe care il plac nu imi răspundea la mesaje si mereu ma lasa cu seen si acum ma trezesc cu mesaj de la el cu buna dimineata sa ai o zi buna si acum nu ma mai lasa cu seen si vorbește cu mine eu nu mai aveam nici o speranța ca o sa imi dea mesaj ce se intâmpla cu el?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

La varsta voastra e greu de spus ce vrea acel baiat, poate ca vrea sex de la tine dar vrea si de la mai multe asa ca da interes la altele mai frumoase, daca nu reuseste cu alea macar sa nu te piarda si pe tine

| DrGoogle a răspuns:

Poate in sfarsit a inceput sa fie atras de tine si sa fi pe placul lui happy

Răspuns utilizator avertizat