| Ancagabriela23 a întrebat:

Ce s-ar întampla daca o femeie face sex neprotejat si barbatul si-ar da drumul de mai multe ori in ea, ar iesi gemeni laughing)? Si cand ma refer de mai multe ori, ma refer la faptul de 3-4 ori, am auzit undeva ca s-ar forma doua ovare si ar iesi gemeni? Dau funda :*

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Multi prosti pe pămintul asta, tu trebuie sa intrebi medicul ginecolog daca este adevarat sau nu ceea ce ai auzit, ce varsta ai? Numai crede tot ce auzi ca multi vorbesc ca sa nu tacă nu au ce vorbi dar vorbesc si ei singuri.

| RAY a răspuns:

rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor aia e vaca ma rolling on the floorrolling on the floor imi dau seama de nivelul de educatie sexuala din Romania, praf, cand vb de sex toti te injura, raporteaza pe TPU

| Violleta2022 a răspuns:

O dumnezeule mare, dar esti complet afoana daca nu ai habar nimic despre organele reproducatoare feminine si nici cum se fac copii.

| Hammurabi a răspuns:

"s-ar forma două ovare"? laughing
E foarte bun sfatul lui EcceHomo.
Bun și pentru tine și pentru omenire.

| EcceHomo a răspuns:

Ancuțo, dacă ovarele îți sunt perfect funcționale, verifică-ți trompele. Dacă nu sunt înfundate, leagă - ți - le!

| vasile2222 a răspuns:

E posibil. E posibil si ca gemenii sa nu aiba acelasi tata
https://en.wikipedia.org/wiki/Superfecundation

| Ka0ru a răspuns:

Conecteaza-te la ora de biologie, te rog...

| luchax a răspuns:

De la 5 in sus, 5 e de trecere, 10 e numarul campionilor.