| anonim_4396 a întrebat:

Ce s-ar întâmpla dacă plăcerea din timpul sexului ar fi de 2 ori mai mare decât este acum?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Te-ai bucura de 2 ori mai mult happy

| LPCTSTR a răspuns:

Placerea din timpul sexului ar fi resimtita ca de "doua ori" mai mare. Nu inteleg ce vrei sa scoti prin intrebarea asta, tu ce te-ai fi asteptat sa se intample?

| anonim_4396 explică (pentru LPCTSTR):

Dacă partenerii ar simți o placere de doua ori mai mare în timpul sexului(la penetrare, la ejaculări, atingeri, trăiri emoționale)

| LPCTSTR a răspuns (pentru anonim_4396):

Nimic, ce sa se intample?! Ar fi de 2 ori mai mare si atat. Te astepti sa mori sau ceva? Zau ca nu inteleg ce-s cu intrebarile astea stupide.

| Paul754880338 a răspuns:

Ar trebui, evident, de doua ori mai multa stangacie ca sa nu ramana nici urma de placere.

| Musca88 a răspuns:

Ai murii instantaneu.