| anonim_4396 a întrebat:

Ce s-ar intampla daca placerea din timpul sexului din zona genitala s-ar intensifica in tot corpul? Am fi obsedati de sex?

3 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Aoleo, daca pana acum la tine placerea sexuala nu s-a intensificat in tot coprul, e bai marehappy

| SG1995 a răspuns:

Plăcerea sexuală începe de la creier și se intensifică în tot corpul, de zone erogene ai auzit?

| Flaviutzi02 a răspuns:

Ar fi cam acelasi lucru. Sexul nu se rezuma, oricum, doar la zona genitala. Apoi mi se pare ca majoritatea sunt deja obsedati de sex si fara sa se intensifice in tot corpul.