| xAnDrAx a întrebat:

Ce sa fac ca el sa fie topit dupa mine(nu numai eu) ma gandeam la putina indiferenta. voi ce ziceti?:*

Răspuns Câştigător
| h3r a răspuns:

Ce rautacios e Neinteresantul, asa-i?
Daca tu esti destul de "saxii", perversa, tupeista si o sa te joci cu el, o sa fie... aproape topit dupa tine.

2 răspunsuri:
| Neinteresantul a răspuns:

Din intrebare se intelege ca te topesti dupa tine si, vrei sa-l faci si pe el sa se topeasca dupa tine. Deci sa va topiti amandoi dupa tine. Pai, exista masinarii de topit... dar sunt cam scumpe. Daca nu-ti ajunge ca te place, atunci sper sa nu se uite la tine.

| ionuttmihai a răspuns:

Indiferenta o sa-l indeparteze