| Andraa_8388 a întrebat:

Ce sa fac ca sa imi satisfac iubita? Ea are prea multa energie si eu nu ii fac fata.

7 răspunsuri:
| hândel a răspuns:

Ia nişte energizante, sau pune-o să facă câteva ture în jurul casei, să mai obosească puţin.

| claudiu123 a răspuns:

Sa o fu*i nu o sa mai fie asa energica laughing

| KeepCalm a răspuns:

Esti fata sau baiat?raised eyebrows si mai pus o intrebare in care spuneai " iubitul meu nu tine pasul cu mine. nu rezista mai mult de jum de ora". succesc oricum in relatia pe care o aihappy

| lindsay a răspuns:

Lungeste preludiul si adauga afrodisiace(ceva care are efect mai mult pentru partea masculina). Cauta pe google astfel de elemente sigur vei gasi. Mult noroc

| ingerell a răspuns:

La o alta intrebare erai fata acum esti baiat?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imprumuta-mi-o mie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumpara-ti un cal