| antrebarisiraspunsuri a întrebat:

Ce sa fac daca m-am indragostit de o urata? la inceput m-am combinat cu ea doar cu gandul la sex pentru ca are un cur superb dar la față e urata si mai e si tiganca. imi e cam rusine sa ies cu ea pe strada. doar in pat sunt multumit de cum arata laughing ce sa fac, sa raman cu ea?

Răspuns Câştigător
| anonimuIl a răspuns:

Dacă îți este RUȘINE ca să mergi pe stradă cu ea NU e nici o problemă pentru tine.

Un bărbat când este cu una așa o invită pe aia zilnic acasă la el și să rămână și noaptea de multe ori.

Bărbatul face sex extrem de mult cu ea, în toată casa inclusiv pe perete în picioare sau pe balcon sau pe jos în mijlocul sufrageriei.

ATENȚIE - sexul cu una așa NU îl poți face cu una frumoasă că NU acceptă aia ca să facă sex așa de mult și în toată casa și în toate pozițiile.

Deci cât poți tu să stai în relație cu ea fă SEX cât vrei și cum vrei cu ea că și ea vrea și îi place foarte mult.

12 răspunsuri:
| stef87 a răspuns:

Tu nici sexual nu esti complet atras de ea, prin urmare nu mai extinde tragedia la dragoste. Dragoste inseamna ceva mult prea complex pentru cineva ca tine care trateaza fiintele drept obiecte. Mai ai de crescut in gandire sa realizezi ca sunt si alte lucrri pe care le admiram la cineva: gandirea, felul cum ne trateaza, obiceiurile si mediul pe care si l-a creat in jurul sau. Cand iubesti pe cineva, doresti sa fii cu acea persoana nu pentru sex, ci pentru ca stie sa te inteleaga, stie cand sa te ajute si simti ca ai face orice pentru ea ( nu pentru a obtine premiul o portie de sex diseara, ci pentru a o stii fericita - cum zicea in filmul acela, "pariul cu diavolita": "vreau ca ea sa fie fericita").

Singurul caz pentru care as merge mai departe in locul tau ar fi daca ea stie ce simti, dar isi doreste si ea sa profite de relatie si e practic doar friends with benefits din ambele directii. Tu o tratezi ca pe un obiect, dar nici ea nu vrea mai mult, pentru ca si ea te trateaza la fel. Altfel, ai mare grija, razbunarea femeii e crunta!

| darrio2007 a răspuns:

Daca tu spui dragoste la asa ceva, ai probleme de adaptare. Te folosesti de ea doar sa-ti mai golesti rezervorul.

| RAY a răspuns:

Cum sa te combini cu cineva de care nu ești atras fizic, mai ales sa faci sex, de unde erecție, probabil ca ți a plăcut de ea si acum vrei sa fii gigolo, ai dat si tu de una si te crezi mare gigolo, fii calm, calmează-te

| anonimuIl a răspuns:

Dacă ea vede că tu o chemi foarte mult la tine acasă și că faci sex extrem de mult cu ea o să vezi că EA nu o să mai vrea deloc ca să ieșiți în oraș și să stați numai în casă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dă-o in colo de rușine că cu rușinea mori în drum, dai in ea hard daca e buna, pune-i o pungă in cap eventual in timp ce bagi lemnu in soba laughing Sunt și țigănci frumoase la figura, acum daca are un bas mișto tot te-a lovit norocul într-un fel.

| IceRope a răspuns:

Ești doar atras sexual, nimic altceva. Asta nu-i dragoste.
Recomand părăsirea grabnică a frontului de luptă și evitarea contactului direct cu inamicul în cauză. Definitiv. O tactică de gherilă ți-ar prinde bine.
Fii bărbat adevărat și nu da speranțe aiurea fetei. Chiar dacă asta înseamnă să o minți cu nerușinare.

| Anonimalex6996 a răspuns:

Am pățit și eu astfel de situații. Poți sa te mai bucuri de ea doar in pat și sa cauti scuze sa nu va plimbați, și mulți o sa ne jignească ca suntem porci, sau poți sa te desparți de ea și sa cauți pe alta. Și eu am trecut prin astfel de situații și uneri am regretat ca nu am făcut mai multe pe partea intima cu anumite fete.

| Supainstant a răspuns:

Daca ramai cu ea, asuma-ti si trateaz-o ca pe un om. Ori iesi cu ea si zici "da frate e gagica-mea" ori o lasi sa gaseasca pe cineva care o sa faca asta. Gandeste-te la cum se simte

| Anoniim56M a răspuns:

Dacă o consideri urâtă și iti e rușine cu ea pe strada inseamna ca nu esti indragostit. Doamne... Doar o folosesti pentru placerile tale. Sper să-și dea seama ce tip de băiat ești

| RAY a răspuns (pentru Anoniim56M):

Eu cred ca vb de o papusa gonflabila