| qieiqpalz a întrebat:

Ce sa fac daca o prietena s-a despartit de iubi iei (a inselat-o dar ea tot il place) oare ar fi o varianta sa o ajut? Eu i-am dat un video funny la care eu am ras ff mult ..helpp

7 răspunsuri:
| Danielachan a răspuns:

Pana sa ii mai dai vreun video fain, nu mai bine acorzi o mai mare atentie educatiei tale?

| KorePandorica a răspuns:

Bună!
Nu poți să o ajuți cu nimic sentimental, dar poți să îi fii alături și să continui să îi ridici starea de spirit. Dacă iubitul ei a înșelat-o, înseamnă că e mai bine că s-au despărțit și o să îi treacă eventual. O să își revină, tu doar fii o prietenă bună în continuare.

| qieiqpalz explică (pentru KorePandorica):

Sunt baiat happy

Răspuns utilizator avertizat
| KorePandorica a răspuns (pentru qieiqpalz):

Ups, prieten atunci

| qieiqpalz explică (pentru KorePandorica):

?