| Dariusprds a întrebat:

Ce sa fac la prima intalnire, cand fac sex

Răspuns Câştigător
| Catrice a răspuns:

O saluți (pe tipa). O iei în brate. Ii dai sa bea. O săruți. O fuți. O bagi tare (aia dintre picioare dacă știi ce e). O scoți. O bagi și o scoți muiata. O săruți (pe tipa). O lași sa se dumireasca. Fumezi ceva iarba. Pleci.

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Analizele de sange ale parteneri tale plus sa vezi daca poti plati alocatia 18 ani in rest fi calm si lasa emotile

| RAY a răspuns:

Silvian_Silviu_1980 a evaluat răspunsul tău Analizele de sange ale parteneri tale... ca fiind şi eronat.

https://www.google.com/......ps?/search

| Violleta2022 a răspuns:

Vrabia malai viseaza!
Daca nu-i vreo prostituata, sex de la prima intalnire nu vei primii!

| corbulalbrosu a răspuns:

Acest raspuns l-am oferit si alta data, si probabil ca si in acest caz s-ar putea sa ajute intr-o oarecare masura fiindca situatiile de cele mai multe ori sunt similare, astfel ca din acest motiv urmatoarele sfaturi/pareri/indicatii despre modul de abordare a primului act sexual pot fi valabile si in cazul tau/vostru, cu toate ca parerile si recomandarile oferite de unii sau altii, pot fi foarte multe si foarte diverse/diferite. Unul dintre sfaturile de luat in seama se refera la faptul ca locul in care urmeaza sa se intretina sexul sa fie absolut sigur/sa ofere incredere deplina, pentru a nu exista teama/stresul de a fi surprinsi sau perturbati de catre cineva/ceva si daca se poate sa se renunte intotdeauna complet la telefonul mobil pe intreaga perioada dedicata intalnirii respective, sau doar a acelui sex. Un simplu apel neasteptat, poate compromite intreaga partida de sex. In cazul sexului de dezvirginare este recomandat sa se foloseasca prezervativul (deoarece va reduce foarte mult durerea resimtita) sau un alt mijloc de protectie ( ovule sau creme spermigene, pastile anticonceptionale etc.). Folosirea protectiei este recomandata datorita faptului ca majoritatea baietilor in cazul primelor contacte sexuale din cauza surescitarii nu reusesc sa-si controleze si coordoneze dar mai ales nu reusesc sa impiedice procesul de ejaculare si din acest motiv se va produce de regula o ejaculare instantanee sau foarte rapida. Din acest motiv, de multe ori in astfel de situatii ejacularea se poate produce; inainte, chiar in momentul atingerii glandului de himen sau dupa cateva zeci de secunde in cazul cel mai fericit in care baiatul reuseste sa execute si cateva miscari de penetrare. Din acest motiv este recomandat sa aveti mai multe prezervative la indemana si sa fiti extrem de atenti ca penisul si mainile sa fie intotdeauna perfect curate mai ales atunci cand dezvirginarea are loc in perioada fertila a ciclului menstrual (este recomandat sa se evite sexul in aceasta perioada). De obicei in cazul primelor contacte sexuale din cauza excitarii foarte intense chiar si in cazul ejacularii rapide in multe situatii penisul poate sa ramana aproape la fel de erect cum a fost la inceput, ceea ce faciliteaza posibilitatea montarii un prezervatv nou (pe penisul spalat sau foarte bine sters de sperma) si inceperea imediata a unui nou act sexual. De obicei acest de-al 2 lea sex va fi mai lung decat primul putand dura chiar mai mult de 5-6 minute, ceea ce se poate considera ca fiind deja un sex aproape normal. Daca nici a 2-a oara baiatul nu se reuseste sa-si satisfaca partenera (asta dupa dezvirginare), nu trebuie sa apara demoralizarea, deoarece trebuie sa incerce si a 3-a oara tot prin sex, sau sa-i faca un oral, o degetica pentru a nu lasa fata nesatisfacuta. Intotdeauna indiferent de metoda folosita (sex normal, sex oral, degetica) la final si femeia trebuie sa fie mereu si in mod obligatoriu pe cat este posibil, satisfacuta, pentru a nu ramane asa cum se spune "lasata cu ochii-n soare".
Asa este normal sa se procedeze chiar si in cazul in care baiatul nu reuseste s-o satisfaca prin sex normal chiar de la inceput. Uneori pot trece chiar si ani pana cand sexul va decurge asa cum ne dorim cu totii pana obtinem experienta necesara. In legatura cu ruperea frenului sa nu va faceti absolut nicio problema. Exista posibilitatea ca durerea din timpul sexului de dezvirginarea sa fie atat de puternica incat sa se renunte rapid la incercarea de penetrare. In astfel de cazuri sexul se va relua dupa trecerea a cateva zile, in momentul in care dispare complet durerea din zona vulvara. Atat fata cat si baiatul au datoria sa fie alaturi pentru a se sustine moral, incuraja si felicita, chiar si in cazul in care nu au fost satisfacuti sau pe deplin multumiti de prestatia uneori stangace sau de-a dreptul dezastruoasa a unuia, altuia sau a amandurora. Cu timpul totul se va normaliza. Succes!

| Fatamuntilor a răspuns:

Sex la prima intalnire? Serios?
E CLAR ca scopul intalnirii tale!
Tu crezi ca fata va fi de acord? Sau ai alte ganduri?

| Plato a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Pai chiar ala e scopul lui. laughing
Mai rar cu profunzimea.

| Goete a răspuns:

Sex

| DorelExpertu a răspuns:

Sa respiri pe cat posibil.

| Ştefania1989 a răspuns:

Folosesti prezervativ si muzica?