| Miron_Elisei_1997 a întrebat:

Ce sa fac? Nu mai pot, prietena m-a parasit. sad imi vine sa mor, nu am cu cine sa vorbesc, offf, ce sa fac?

8 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca prietena te-a parasit, cauta si tu o alta fata cu care sa fii prieten.

| SG1995 a răspuns:

Vorbește cu un psiholog pe tema asta, e cel mai indicat să te ajute.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Primul lucru care ti-l sugerez să îl faci e să-ti dai 2 palme. Ce naiba? Esti bărbat dom'le nu te mai plânge atât, iesi afară si bea o bere sau ceva ori te duci la un fotbal sau baschet si dai tot ce poti si nu te mai gândești la ea, da nu stai si bocești atât.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ceva efemer, peste ceva timp vei cunoaste alte "n" fete, nu merita sa suferi mult dupa o persoana. Stii cum fac eu, ma gandesc asa :
eu in acest moment plang dupa cineva si ma gandesc oare acea persoana ce face in acest timp (orice ar face, cu siguranta nu se gandeste la mine). Crede-ma exista multe fete, sigur una va fi a ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bea! Ne-am obisnuit sa bem la suparare, nu la bucurie.Acum nu-ti dai seama, dar eu iti zic sa bei.

| Camuflaj2017x a răspuns:

Te plangi mai rau ca o muiere, fii barbat, trec ele.

| MaTeOGG a răspuns:

In prima zi ti-a fost usor! Nu-i asa? Iar ei i-a fost greu. Dupa o saptamana lucrurile o sa se schimbe si tu o sa fii cel trist iar ea cea fericita. Incearca sa stai cu prietenii si cand aduc vb de iubite doar pleaca. Depinde de om dar o sa-ti treaca.

| DroIja a răspuns:

Spune-ne mai multe.