| vladeraser3 a întrebat:

Ce sa faci atunci cand te-ai indragostit de o fata si ea nu te place?

15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Iti bagi pul in viata. Mergi la meseriase contra cost sau mai cauti de pomana altele damblagite

| RAY a răspuns:

De unde stii ca nu te place

| vladeraser3 explică (pentru RAY):

Mai ai discord?

| RAY a răspuns (pentru vladeraser3):

Pe discord sunt doar prieteni mei atat

| vladeraser3 explică (pentru RAY):

Imi dai invitatie?

| RAY a răspuns (pentru vladeraser3):

Am sa vad ce spune comunitatea

| corbulalbrosu a răspuns:

Fiindca din cele spuse de tine reiese ca atractia sentimentala nu este reciproca, in astfel de cazuri te consolezi cu gandul ca ai incercat si sa intelegi ca este cazul sa renunti la a mai spera, fiindca nu esti tu ''cavalerul pe cal alb'' dorit/visat de respectiva fata. Treci mai departe si iti incerci norocul cu o alta fata. Bafta. Succes!

| Emilian65 a răspuns:

Sa o lasi in pace si sa gasesti alta fata care te place.

| Andreeush a răspuns:

Accepți situația și mergi mai departe.
Nu ai cum să o obligi să te placă.

| Sofer a răspuns:

Dragostea trece prin stomac. O uiti.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O omori. Si dupa te sinucizi.

| vladeraser3 explică (pentru anonim_4396):

Asa ai facut si tu?

| Rux04 a răspuns:

Bună. Nu ai ce să faci. Dragoste cu sila nu se poate. Treci mai departe. O să îți întâlnești cândva jumătatea. Toate la timpul lor.

| vladeraser3 explică:

Nu este frumos de sentimentele unui om...