| Costelus710 a întrebat:

Ce să-i spui prima data unei fete pe care nu o cunoști?!?
Adică, sunt la liceu(boboc) și nu știu cum să mă bag in seama cu fetele.
Mulțumesc mult,

Răspuns Câştigător
| Crisloree a răspuns:

Orice, numa nu lucruri tâmpite laughing. În primul rand, ceau și dacă deranjezi laughing. În rest, ce face, câți ani are, chestii din astea ca să va cunoașteți. Plus, ați putea vorbi de hobby uri, genuri muzicale, filme, ce ii place, ce ii displace. Chestii firești.

4 răspunsuri:
| jeremica a răspuns:

Eu zic sa încerci sa generalizezi și sa vorbești într-un grup și sate axezi pe o fata sau sa intrii in vorba cu media de admitere
Funda?
vezi ca am și eu o întrebare pe profil

| aandrei1312 a răspuns:

Incearca sa o abordezi intr-un mod diferit... Prima data incearca sa te faci observati si vezi daca se uita la tine.

| johnbucuresti a răspuns:

Nu ii spui nimic nici unei fete petru ca toti retarzii cu morcovul suclat le tot spune tot felul de lucruri
tu poti avea mereu dulciuri prin buzunare ceva mai de lux gen ciocolatele alea cu visine in alcool care se gasesc in benzinarii

asta inseamna o investitie pe termen lung sa iti creezi o imagine

pui mana te imbraci frumos vorbesti frumos cu profesorii sa te laude si profesorii

si le dai la fete la toate cate ceva
e mai urata si nu iti pasa de ea ii zambesti frumos ca are si ea gaura si poate e mai stramta a ei
si ii dai o punga de pufarine poate are prietene
si de la urata clasei ajungi la cea mai frumoasa ca era prietena cu ea
asa ca ai dat o punga de pufarine la o urata

te duci risti la o fata frumusica nu cea mai frumoasa
ii pui o cutie de cola cu visine rece pe masa
si ii zici asa

e cadou din partea mea mi-se pare ca iti e sete si eu nu pot sa mananc singur
si mananci si tu un sandwich si ii dai si ei unul
fata accepta dupa ce ati mancat impreuna acum sunteti mai apropiati
mancati si maine impreuna
si poimaine
si ii dai si o pizza la jerry pizza carnivora
apoi ea capata incredere in tine si o inviti la muzeu antipa
te plimbi cu ea ii faci temele te bagi in seama cu ea
mergi acasa la ea
ii manci mancarea lu maicasa o mancare oribla poate dar tu spui oau cea mai buna mancare
cele mai bune sarmale
o lauzi pe maicasa de ce mancare buna a avut pana cand are maicasa orgasme si se baga maicasa in seama cu tine si renunti la fisa si gata de acoalea in colo te intalnesti doar cu maicasa
care o sa te sponsorizeze
care o sa te scoata la mare
care o sa stea de vorba cu mama ta si o sa ii explice totul ca ii place de tine si ca te-a luat de crescut si de amant
si tu o sa stai prin casa lor gen ca i-o tragi lu fisa ca ti-o da masa daca faci treaba cuna
si gata iti cumpara masa si haine ca barbatul ei pe ce munceste nu ca fraierul ca sa isi intretina ginerele si amantul sotiei tot o data
doar e fraier si trimite toti banii acasa de la munca lui pe tir
cineva trebuie sa ii cheltuiasca banii dela tir

| Mosotti a răspuns:

Ce sa spui, te comporti natural, frumos, decent, vorbesti frumos, fi tu insuti, vorbeste ce simti in acel moment sa vorbesti, nu te forta sa fi altul decat esti. Daca este una care te place mult, o sa simti imediat cum se uita la tine, cum se comporta, va vrea sa o bagi in seama si automat merge treaba, ar trebui sa simti ca si ele vor sa te bage in seama pe tine, prinzi curaj la sigur si intri in vorba rapid, discutiile se vor lega natural.