| User252426 a întrebat:

Ce să spun unei fete ca să mă creadă drăguț? Ce complimente sunt frumoase și atrăgătoare?

10 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Daca o complimentezi doar ca sa te creada dragut gresesti.
Femeile au un al saselea simt in ai simti pe falsi.
Fii dragut in general, manierat, ingrijit, atent.
Nu cuceresti o femeie doar din vorbe.

| RAY a răspuns:

Fata ta, e cel mai frumos compliment

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ar trebui sa vina de la sine, complimentezi ceea ce crezi tu ca este frumos, nu trebuie sa le zici ca la carte.
Complimentele ar trebui sa fie sincere.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Alea sincere.

| ywar a răspuns:

Esti frumoasa ca o sarbatoare... ii multumesti ca s-a nascut.1, 2,3 te rog s-o iei..etc Astea 3, merg garantat.

| Werrich a răspuns:

"Da-mi un sfat, am portofelul cam mic pentru banii de pe card"
"Scot Mertanul din service, vrei sa vii sa il luam?"
"Nu stiu unde sa plec in concediu: Tenerife sau Hawaii?"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă ii faci prea multe complimente își va pierde interesul fata de tine.

| CristianPetre2002 a răspuns:

Unde dragostrle nu e nimiiic nu e

| aliipt99 a răspuns:

Trebuie sa o faci sa rada si sa fii detasat. Sa nu fii acolo pe ea? fetele fug de asa ceva.

| nelupietreanu1877 a răspuns:

Sa i spui ca e la fel de strălucitoare ca soarele și luna și ca iubirea noastră o sa renască peste cadavrele morților și ca cerul nu poate sa va cuprindă toată dragoste apoi o dai pe france ole ole