| SalutCeFaceti a întrebat:

Ce sa vb cu o fata pe Whatsapp cu care ma inteleg dar nu cine stie ce? Am 14 ani, ea 13. Ea e putin perversa dar mai pe ascuns si nu ii plac propozitiile de tipul: "sall cf?". Vreau sa ma dau putin la ea dar nu cine stie ce. Multumesc anticipat!

12 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Copil de 14 ani... acum inteleg aberatiile tale legate de masa musculara si "muschi cu flotari si genuflexiuni" laughing)

Acum are sens laughing

| SalutCeFaceti explică (pentru Cosmin86):

Nu are legatura cu faptul ca am 14 ani. Fac jiu-jitsu de performanta si am ajuns pe nationale. Ma antrenez aproape zilnic pentru asta. Ti-am trimis programul meu.

| Cosmin86 a răspuns (pentru SalutCeFaceti):

Unde ai trimis programul?

| Andreeush a răspuns:

În ce sens e perversă la 13 ani?

| SalutCeFaceti explică (pentru Andreeush):

Pai poate nu pare dar copiii de varsta noastra sunt foarte dezvoltati. De exemplu, eu la 14 ani am 1.82 m inaltime si ea are 13 ani, e aceeasi clasa si are cam 1.65-1.70 m. Cand spun perversa, ma gandesc la faptul ca daca spunem in gluma ca o violam, ea incepe sa rada si zice sa ne grabim sau nu o deranjeaza daca ii punem mana pe fund, cat timp se incinge situatia pune intrebari despre penisurile baietiilor si oarticipa la discutiile cu tema sexuala, chiar daca sunt in gluma. In acelasi timp, arata si destul de bine. Ea este dispusa sa vorbeasca dar doar daca subiectul o intereseaza si nu ii place sa fie abordata cu "sall cf?", interogata sau discutia sa fie prea directa, despre sex. Ai cateva idei legat de cum as putea incepe o discutie cu ea, cu cateva formulari potrivite? Multumesc anticipat!

| Plato a răspuns:

Citesti tu "Ion" si o inveti si pe ea. Sau va puteti uita la desene sau desena ceva.

| SalutCeFaceti explică (pentru Plato):

De fiecare data cand citesc un astfel de raspuns ma gandesc: "Oare persoana asta, evident matura, mai e virgina? Oare a avut vreodata prieteni cand era mica?" Sau, bineinteles, ma fac sa rad, gandindu-ma ca este o gluma si cel ce a dezvoltat-o nu se pricepe la asta. Astea sunt singurele posibilitati reale. Tu ce alegi sa fii?

| Plato a răspuns (pentru SalutCeFaceti):

Puteai spune direct ca nu-ti place sa desenezi. Nu e nimic, iti recomand niste carti de colorat daca vrei.
Iar eu ma gandesc daca persoana asta, evident imatura, stie ce ce inseamna virginitate sau prieteni.

| SalutCeFaceti explică (pentru Plato):

Chiar consider ca desenez bine. Oricum nu asta e problema. Crede-ma, stiu ce sunt virginitatea si prietenii. Acum ca o intorci in favoarea ta nu te face decat sa pari intimidat si de asta incerci sa continui cearta. Degeaba faci mistouri pe net, daca in viata reala iti cad ouale cand vorbesti cu cineva. Nu te mai lua de oameni ca asta nu te face cu nimic mare. Din cate observi, nimeni nu ti-a dat dreptate si nimeni nu a ras la raspunsul tau. Tot ce faci e sa ii indepartezi pe altii de tine, continuand asa.

| SalutCeFaceti explică (pentru Plato):

Si, totusi, de ce mi-ai omis intrebarea? Nu ai capacitatea sa alegi o varianta sau te-ai simti umilit daca ai raspunde la obiect la ce te-am intrebat?

| Plato a răspuns (pentru SalutCeFaceti):

Da, daca ne-am intalni pe strada, cred ca as tremura tot. laughing
Hai, gata, ca vede mami ce scrii.

| SalutCeFaceti explică (pentru Plato):

Am zis cineva, nu eu. Imi pare oarecum rau pentru tine. Ori ai dislexie de nu vezi ce intreb, ori chiar ti se pare ca daca imi raspunzi te umilesti. Doar alege o varianta, mai mult nu iti cer. Sau e o operatiune prea complicata pentru tine? Daca ai nevoie, cere-mi sa folosesc cuvinte mai simple, ca poate nu intelegi. Daca ne vedem pe strada, ma duelez si cu tine si cu fratiorii tai, dar din pacate nu o sa fi inarmat.