| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa vorbesc cu o fata cand o invit la un suc?

10 răspunsuri:
| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Despre o carte, un film, vremea de afară sau poti sa spui ca sucul nu e bun laughing

| ShaOfHatred a răspuns:

Despre alti oameni, despre ce va place sa faceti, hobby-uri, etc
Sau pur si simplu despre cum farmezi pe Metin2 laughing

| Camuflaj2017x a răspuns (pentru ShaOfHatred):

laughing o inviti la suc si incepi direct " Ba si eram in muntele sohan si meream cu calu..." rolling on the floor)

| ShaOfHatred a răspuns (pentru Camuflaj2017x):

"Si am vazut Metinul Diavolului si fara sa stau pe ganduri am activat Aura Sabiei..."

| Camuflaj2017x a răspuns (pentru ShaOfHatred):

"Si i-am dat numa cate 2k hitul si 6 critica, dar nu a picat nici cc..." laughing))

| DavidoffUser a răspuns:

laughing Asta e, te-au luat putin la misto.

Despre cum a fost saptamana ei, cum decurge scoala/facultatea/jobul, ii ceri opinia la un anumit topic, ii zici ca filmul x iti place sau genul asta de muzica, ce parere are despre el si daca are vreun muzician favorit etc, poti dezvolta multe lucruri de aici, una pleaca de la celelalte.
O poti complimenta cum are parul facut/prins, cum ii sta si poti face glume despre tine cum ca tu aveai parul nu stiu cum cand erai mic si etc etc.O intrebi daca-i place fotbalul, o sa zica ca-l stie pe cristiano si poti dezvolta subiectul ca si tu ai avut potential, dar te-ai lovit sau puii mei si de aici pleaca alta conversatie.Intreab-o ce zodie e, ce aspiratii/vise are si ce-ar face cu 1 milion de euro, care-i mancarea ei favorita, daca crede in zombie laughing, nu stiu, pana mea, orice subiect.
In general, vorbeste despre lucruri normale, ca e si ea tot om, cu sentimente, aspiratii, idei, pasiuni, nu te gandi ca la un obiect abstract care se intampla sa aiba pizda.Comunicati despre absolut orice, despre cappucino de ex., ca ai baut unul extraordinar in x oras sau ca pizza acolo e buna si ca ti-ar placea s-o duci candva sau ca de ce elefantul are coada? din astea.

| Thepursuitbeginswhenthisportrayaloflifeends a răspuns:

Reactoare nucleare, ca nu cred ca esti in stare sa vorbesti de memes si de Rick&Morty

| LASERY a răspuns:

Cât mai multe despre ea. Concentrează te pe viața ei, pe ce îi place, familia ei, orice de genul ăsta. Fă-o pe ea sa vorbească mai mult și ascult-o.

| SUBTroglOOdithul a răspuns:

Intreab-o daca si ea se scarpina cu unghiile de la picioare.