| anonimcunume a întrebat:

Ce salarii au jucatorii din liga a4a?

Răspuns Câştigător
| CraciunMarius2012 a răspuns:

Pai sa zicem maxim freo 5 mil pe luna si cel putin 2 daca promoveaza in liga a teria primesc bonusuri in valoare de 300 400 ron astept funda tongue

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca sunt platiti, am un prieten juca in liga a 3a si lua cam 50 de lei la victorie dar nici acolo nu plateau bani toate echipele, ce sa mai vorbim de liga a 4 a...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu au premi, sunt premiati in functie de rezultatele pe care le scot pe parcursul sezonului.