| anonim_4396 a întrebat:

Ce se intampla? ciclu mi-a intarziat 5 zile deja, dar in schimb au aparut ceva scurgerii maronii, ce se intampla? e prima data cand imi apar aceste scurgeri

2 răspunsuri:
| ccriss a răspuns:

Mai asteapta vreo 2-3 zile sa vezi daca iti vine, iar daca nu ar trebui sa mergi la doctor el iti va spune cel mai bine ce ai. poti sa mergi si singura nu trebuie neaparat sa mergi cu mama

| BlackKitten a răspuns:

Eu cred ca este doar o raceala. dupa 1-2 zile o sa curga normal.In caz ca nu e ok ar fi bine sa mergi la un doctor!