| ionicabubulina112112 a întrebat:

Ce se intampla cu barbatul dupa ce ia viagra?
Cat timp ii sta scu****?

Răspuns Câştigător
| Eugen80 a răspuns:

Vezi ca nu toti barbatii au voie sa ia viagra. Cei care au probleme cu inima sau alte organe NU trebuie sa ia, altfel exista riscul sa moara.
Viagra creste tensiunea, vasodilatatia si elibereaza cateva substante in organism. Nu va ganditi ca este ca un circuit pe care-l apesi si se scoala. Pastila are treaba cu tot organismul.
La unii poate sa se scoale, dar poate sa nu mai termine, tocmai din cauza excitatiei prea mare sau sa ramana tare mai multe ore si sa aiba apoi dureri f mari.
Daca nu aveti peste 30 de ani si ceva probleme cu erectia, NU folositi asa ceva.

3 răspunsuri:
| GeoVus a răspuns:

Daca baga viagra cu titan gel vreo 2-3 zile

| BurebistoșPastilaFemeilor a răspuns:

Unchiu a murit dupa ce a luat viagra. L-a gasit matusa cu sula tare ca piatra a doua zi. Deci dureaza mult