| Shukacu a întrebat:

Ce se intampla daca fac sex 2 copii de 13-15 ani?

25 răspunsuri:
| marescostin a răspuns:

Nimiclaughing

| x3Ad a răspuns:

Dacă nu ştiu să se protejeze ajung părinţi sau chiar să se infesteze cu o boală.

| dragos9234 a răspuns:

Nu iti intra intr-una de 13 ani.

| vali1985 a răspuns:

In primul rand copii nu voie sa faca dragoste.
Dupa 18 ani.
In al doilea rand poti lua boli.

| vali1985 a răspuns:

Dupa 18 poti face.

| Onn3 a răspuns:

Poi in primul rand poate aparea o sarcina nedorita care apoi sa se finalizeze cu un avort,constiinta incarcata si traume atata fizice cat si psihice, dar poti capata si boli venerice-SIDA, SIFILIS, BTS, CANDIDA etc (asta in cazul in care nu folosesc o metoda contraceptiva cea mai buna fiind prezervativul si in caz de urgenta pilula de a doua zi).In alta ordine de idei pot fi vazuti de lume sau prinsi de proprii parinti. Dupa ce fac sex baiatul poate sa ii intoarca spatele fetei vorbind-o pe la colt daca intre cei doi nu exista dragoste. Deci cea mai inteleapta decizie la varsta asta e abstinenta!

| LoL2000 a răspuns:

Aveti toata viata inainte happy de ce vreti sa va pierdeti copilaria doar de la asta? happy

| IMC90 a răspuns:

Nu prea sunt convins ca au cu ce...

| alex9569 a răspuns:

Inca un copilllaughing))

| dennys0156 a răspuns:

Fa si u si vezi ce se intamplahappy

| zuzu a răspuns:

Pfff..Acum ceva ani. Copii de 13-15 ani. Se gandeau cum sa fac sa se joace cat mai mult, ia azi pana si copii se gandesc sa se.oh go on
Pardon, nu mai sunt copii straight face

| Deny1333 a răspuns:

Mai bine nu încerca să aflii.

| FrumosSiDulce a răspuns:

Adorm

| Daniella_4731 a răspuns:

Wtf! Traitiva viata ce draq!

| roxyflory a răspuns:

Ati innebunit, pai in primul rand daca nu va protejati exista riscu de o sarcina nedorita si sa iei vreo boala, sa nu mai zic cand va afla mama fetei va fi distrusa saraca femeiecrying((in concluie ma-i bine NU

| NuamnumesuntANM a răspuns:

Vezi ca astia mint sa nu te sperii daca 2 copii de 13-15 ani fac sex mor! deci ai grijalaughing

| Vampire69 a răspuns:

Macar daca erati de aceeasi varsta 15-15 sau 16-16. Nu stiu care are 13 ani baiatul sau dar in orice caz mult prea mic/a. Nu e dezvoltat corpul si pot aparea probleme psihice. E greu sa mai asteptati macar 2 ani?

| Shukacu explică (pentru zuzu):

adevarat laughing

| Shukacu explică (pentru Vampire69):

Ho man laughing am pus asa de curiozitate nu ca vreau asta.

| Shukacu explică (pentru roxyflory):

Nu fac asta eram curios...

| emisefd a răspuns (pentru NuamnumesuntANM):

Cum sa mora

| DarkBlood32 a răspuns:

I se crapa pasarica fetei.

| Sima_Danut_1993 a răspuns:

Nu este bine pot sa apara niste boli sau sa aveti copii.

| mazaroi a răspuns:

Vei fi pedofillaughing