| MirceaBade31 a întrebat:

Ce se intampla daca faci sex cu una care este la menstruatie?

Răspuns Câştigător
| Andrei1234hd a răspuns:

Orice cavaler are sange pe sabie

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Tu nu patesti nimic doar daca are o infectie o primesti neavand latexu pe maciuca

Răspuns utilizator avertizat
| mgtow a răspuns (pentru MirceaBade31):

Da dar poate nu aveai de gand sa-l folosesti multi se arunca fara prezervativ - se mai rupe si ala nu e rezistent 100%

Răspuns utilizator avertizat
| cristi202 a răspuns:

Vorba aia... Ai umplut-o de sange! ☺☺☺

| darrio2007 a răspuns:

Iti vopsesti ouăle.

| Violleta2022 a răspuns:

Te murdaresti, te poti infecta si risti sa nu faci mare lucru, ca fata la ciclu are dureri de burta si nu simte nici o placere.
Este unicul lucru pe care nu l-am recomandat niciodata, fiind cea mai scarboasa si jenanta perioada din luna, cand fata trebuie lasata in pace, ca este si asa cu dureri de burta si sensibila.

| cristi202 a răspuns (pentru Violleta2022):

Nu stiu daca e pe deplin adevarat ce zici. Stiu un cuplu in care sotia are un chef nebun de a o face in prima si a doua zi. Nu o fac, pentru ca e un subiect tabu. Dar ma gindesc cum ar fi fost daca o faceau... ☺

| Violleta2022 a răspuns:

Se intampla ca ea nu simte nici o placere, pentru ca este in cea mai rusinoasa, dureroasa si murdara perioada a lunii, cu risc masivsa se produca infectii atat la ea cat si la tine, daca va zgariati din greseala.
Cred ca-i unica perioada din viata unei femei, cand este bine sa te abtii sa-i ceri sex, fiindca nu produci decat durere si dezgust, pentru nerabdare si insistenta.

| corbulalbrosu a răspuns:

Iti asumi riscul ca s-ar putea sa-ti manjesti ''cocoselul'' si sa-ti colorezi si ''ooutele'' in rosu ca de paste. laughing

| Drimmero a răspuns:

Te faci de...sange, la propriu.

| Frank51 a răspuns:

E putin mai scarbos pentru unii, eu sincer nu as repeta a doua oara.

| Sofer a răspuns:

E un sex mai murdar cum s-ar zice. Dar sa folosești prezervativ. Have fun.

| Silwian a răspuns:

Te umpli de sange!laughing