| srbin a întrebat:

Ce se intampla daca iti moare la intrare?

Răspuns Câştigător
| r3ally a răspuns:

Nu se intampla nimic grav...probabil e din cauza stresului, emotiilor, masturbare excesiva sau pur si simplu nu te simti atras de fara respectiva.
Daca e vorba de prietena taexcludem partea cu ne-atractia! big grin Incearca sa nu te mai gandesti la nimic si sa fii cu totul acolo, intelegi tu! Nu te grabi, incearca sa faci sa fie cat mai lung preludiul, jocurile etc si o sa vezi ca nu ti se va mai intampla din nou! Bafta happy

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Te culci

| irrumator30 a răspuns:

Poti sa-i faci cate slujbe vrei, ca nu ti se mai scoala

| MefX a răspuns:

Uita-te la asta si ti se scoala la loc: http://www.painolympics.info/ Urmezi pasi din video si nu-ti va mai muri niciodata;)

| AndreiCorbu95 a răspuns:

Poate e din cauza emotiilor da e destul de naspa laughing improvizezi, prelungesti preludiul si te concentreziwinking