| XxAndreixXx a întrebat:

Ce se întâmplă dacă nu voi avea o iubita niciodată, pot sa ajung sa am probleme psihice din cauza singurătății?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,se poate trai si singur atata timp cat ai ce face cu timpul liber, dar la cum arati eu zic sa-ti faci iubita, ar fi pacat ca tu sa ramai singur!

10 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Fratelor dar de ce nu agati gagici pe net pentru aventuri de 1 noapte? te ajuta la increderea de sine

| Sofer a răspuns:

Dacă te gândești într-una la asta. E posibil.

| cristimihailov a răspuns:

Salut,

Daca te gandesti dintr-un spectru mai larg, deja ai niste probleme cu increderea in tine...

Te uiti si tu la niste preoti din aia sihastri...

Dar poate mai interesant ar fi sa iti gasesti rapid una.

| Werrich a răspuns:

Nu, stai linistit, te obisnuiesti cu ideea, sa nu ai iubita nu duce la probleme psihice. Axeaza-te pe cariera.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Werrich):

Da,ai dreptate! Totusi el arata bine, eu ii recomand sa isi faca!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Înainte de toate, fii mai optimist! happy

| alexalx1234 a răspuns (pentru anonim_4396):

Optimismul nu ajuta mereu

| Xpressurself a răspuns:

De ce sa nu ai iubita? Putin curaj si mergi sa te imprietenesti cu o fata. Daca nu ai experienta consider ca ar fi bine sa nu ai nici pretentii prea mari. Pana inveti cum merge treaba orienteaza-te ce fete din cele pe care le cunosti sunt deschise fata de tine. Adica stau cu placere in preajma ta. Si nu ezita, insista putin, le place sa incerci de mai multe ori pana se hotarasc sa fie cu tine. La farmacii gasesti tian li, maraton etc care te ajuta sa treci peste lipsa de incredere.

| TFL007 a răspuns:

28 nicio relatie pana acum, am probleme de comportament deviant, stari de depresie, anxietate, nervozitate excesiva cand mentin o conversatie sau cand cineva vorbeste cu mine, nu stiu cum sa iti explic e o problema care se vede deja din exterior ....cum ii fac fata de ani de zile ->> alcool, tigari si jocuri de noroc, dar problema e ca INCA NU A INCEPUT pentru MINE

| 95AnastasyaNastyaSya0997 a răspuns:

Da
Dar vei avea